Na warsztatqulinarny.pl poznasz aktualną ofertę warsztatów kulinarnych dla dzieci.

Dzieci uwielbiają brać udział w kuchni – wybierać i przynosić składniki bądź dekorować ciastka. Chciałabyś wykorzystać fascynację swojej pociechy? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Z tego wpisu dowiesz się, jak wyglądają takie lekcje.

Warsztat kulinarny dla dzieci – dlaczego warto wysłać na niego dziecko?

Warsztaty kulinarne dla dzieci są skierowane do pociech w wieku od sześciu do dziesięciu lat. W czasie kursu dzieci nie tylko nabywają przydatne umiejętności, ale też uczą się niezależności i rozwijają swoją kreatywność. A w tym samym czasie wyśmienicie się bawią. Łączenie ciekawych smaków, dobieranie i mieszanie składników i opanowywanie nieskomplikowanych przepisów – to wszystko powoduje, że maluchy z entuzjazmem gotują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają również zasady, jakie panują w kuchni, co pozytywnie wpływa na ich bezpieczeństwo w trakcie kucharzenia. W warsztatach mogą też uczestniczyć rodzice, jest to zatem wspaniała okazja do spędzenia czasu wspólnie z potomkiem. Rodzice mogą obserwować kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a następnie poczęstować się tym, co udało się stworzyć.

Jak wyglądają warsztaty kulinarne dla dzieci?

Spotkania organizowane są w Krakowie i prowadzone są przez 3 godziny zegarowe. W czasie warsztatów dzieci przyrządzają danie główne i deser. Mali wielbiciele sztuki gotowania mogą wybrać specjały kuchni włoskiej – przyrządzić pyszny makaron na słodko lub słono, czy też podjąć się pieczenia przystrojonej świeżymi dodatkami, aromatycznej tradycyjnej pizzy. W czasie warsztatów dzieci przygotowują też smaczny deser – mus z polewą owocową i kruchym ciastem. Lekcja powiązana z zabawą to znakomita metoda za gospodarowanie wolnego czasu, a samodzielne przyrządzanie ulubionych posiłków daje dzieciom mnóstwo szczęścia. Nawet bardzo nieposłuszne dziecko będzie z pasją uczestniczyło w pieczeniu idealnej pizzy bądź przystrajaniu tortu. Warsztaty kulinarne dla dzieci nadzoruje zawodowy szef kuchni, który posiada wieloletnią praktykę i doskonały kontakt z dziećmi.

Nasza lokalizacja:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]