Dowiedz się więcej o ochronnej maseczce na https://www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

COVID-19, który rozprzestrzenił się na cały glob, pod każdym względem przeistoczył nasze życie oraz kontakty społeczne. Normy dystansu społecznego wymuszają nieodzowność korzystania ze różnych środków, których rolą jest chronić nas przed potencjalnym ryzykiem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do apteki lub biura, gdzie najczęściej przebywamy w większym tłumie ludzi, musimy dla bezpieczeństwa nosić na nosie oraz ustach maskę ochronną. Co jednak zrobić, jeżeli dusimy się w popularnej maseczce z materiału?

Lekka maseczka wielorazowego użytku w formie przyłbicy ochronnej

Ci, którzy uważają ochronne maseczki z materiału za niewygodne i mają problemy z oddychaniem w czasie ich używania, mogą sprawić sobie ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest m.in. maseczka wielorazowego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Ochrania ona przed stycznością z wirusem w podobnym stopniu jak maseczka chirurgiczna, czyli zakrywa usta oraz nos, ale zarazem zapewnia swobodę oddychania. Jej kluczowymi zaletami są trwałość, wygoda oraz zaledwie kilkugramowa waga, która nie przekracza 7-10 gramów. Ta przyłbica ochronna wyprodukowana jest z tworzyw, za sprawą których może być używana wielokrotnie. Jej transparentną przysłonę po kolejnym założeniu rekomenduje się oczyścić, a samą maseczkę można też czyścić ręcznie (aż trzydzieści razy) w wodzie z detergentem.

Przyłbica ochronna – dla astmatyków oraz ludzi w podeszłym wieku

Mini przyłbicę poleca się używać każdemu, kto troszczy się o bezpieczeństwo, jak również wygodę. Osoby w podeszłym wieku, chorujące na astmę, mające ukończony 50 rok życia czy regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy muszą nosić ochronne maseczki podczas wykonywania pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów głowy, a jej stosowanie nawet przez wiele godzin nie drażni. Działa ona z FaceID, co z całą pewnością docenią ludzie młodzi.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]