Kup kątowniki aluminiowe.

Specjalistyczne części wyprodukowane z aluminium zapewniają wytrzymałość konstrukcji, dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Czym charakteryzują się kątowniki aluminiowe? W jakich branżach są używane?

Kątowniki aluminiowe – czym się charakteryzują

Kątowniki aluminiowe to podzespoły konstrukcyjne przypominające kształtem literę L. Mają stały przekrój poprzeczny, a ich cechą charakterystyczną jest także odpowiednia długość. Są w stanie wytrzymać nawet bardzo trudne warunki i nie ulegają korozji, a wszystko dzięki aluminiowej konstrukcji. Wśród kształtowników znajdziemy również inne rodzaje elementów – między innymi ceowniki i dwuteowniki. Kątowniki można kupić nie tylko w stacjonarnych sklepach, ale również online. W sklepach internetowych oferowane są produkty o różnej wielkości, np. 30 mm x 30 mm, 50 mm x 50 mm czy 60 mm x 60 mm, co zapewnia idealne dostosowanie do rozmaitych wymagań klientów. Produkty sprzedawane przez internet są cięte przecinarką do dowolnej długości.

Kątowniki aluminiowe – uniwersalne zastosowanie

Kątowniki aluminiowe stosowane są w wielu dziedzinach życia, między innymi w branży wyposażenia wnętrz, produkcyjnej czy elektrotechnicznej. Używa się ich do budowy siatek laboratoryjnych, witryn, rolet itd. O tak szerokim wykorzystaniu przesądza przede wszystkim surowiec, z którego są wyprodukowane. Aluminium jest bowiem nie tylko bardzo odporne i jednocześnie lekkie – to także materiał, z którego można uzyskać surowce wtórne oraz bez problemu kształtować przez gięcie.

Nasza lokalizacja:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]