Jeśli szukasz końskiej derki, zobacz tu

Derki to specjalne okrycie dla konia, które służą do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, jak również osłony przed owadami lub kurzem. Jakie modele derek można dzisiaj zamówić w internetowych sklepach jeździeckich? Czym się wyróżniają?

Derka dla konia – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego zad, tułów, a w niektórych modelach także szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, osuszające, polarowe, padokowe, a także stajenne. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często używane są też derki wykonane z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe chronią zwierzę przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, zapewniające koniom swobodę ruchów.

Końska derka – akcesoria dodatkowe

Właściwa derka dla konia to nie wszystko – istotne są też profesjonalne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie na miejscu, jak również zapewniają koniowi dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl oferuje m.in wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wybrany adres zapewnia maksymalną wygodę zakupów.

Nasza lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]