Zamów spodnie bryczesy

Jazda na koniu wymaga nie tylko godzin pracy, ogromnych pokładów cierpliwości i sporych wyrzeczeń, ale też odpowiedniej odzieży, która nie będzie krępować ruchów. Chcesz nabyć wysokiej jakości bryczesy? Szeroki wybór asortymentu znajdziesz w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni używanych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi przylegają do siodła, co zmniejsza zagrożenie otarcia naskórka. Poprawnie wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być obcisłe i elastyczne, a jednocześnie nie ograniczać ruchów i pozwalać na komfortową jazdę w każdych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wykonane z wysokiej jakości materiałów – bawełny z lycrą czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym dżokej poczuje pełną swobodę.

Jak wybrać najodpowiedniejsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być w pierwszej kolejności dostosowane do budowy ciała dżokeja i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Poszukując odpowiednich spodni jeździeckich warto sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który może być wytworzony z silikonu, skóry ekologicznej bądź innych materiałów zapewniających solidną przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej pełny, obejmujący również uda i łydki, bądź kolanowy. Osobną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one być wyposażone w warstwę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które dają komfort cieplny podczas jazdy. Znaczenie mają też walory użytkowe – liczne kieszenie i rozciągliwe zakończenia nogawek.

Nasza lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]