Dowiedz się, gdzie kupić słój z kranikiem, wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych deserów i trunków. Dużą popularnością cieszą się szczególnie duże Słoje z kranikiem, znajdujące mnóstwo zastosowań. Do czego można je zastosować? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają duże pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy napój do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranikiem do serwowania

Słój z kranem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on regularnie wykorzystywany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania soków, lemoniad, oranżad oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina czy też ponczu. Jego zaletą jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]