Więcej informacji o shuttersami w sypialni.

Dekoracyjne okiennice wewnętrzne, tzw. szutersy (shutters), kojarzą się na ogół z aranżacją domów w stylu południowoamerykańskim lub tropikalnym. Jednakże ten moduł osłony okna można użyć także w naszych domach – jest to niezwykle trwałe, a przy tym pięknie wyglądające rozwiązanie, które w wielu aranżacjach sprawdzi się lepiej niż popularne aktualnie rolety.

Shuttersy w salonie – dostrzegalnie zwiększają estetykę pomieszczenia

Shuttersy w salonie bądź w pokoju gościnnym, będą miały podwójną funkcję – ozdobną oraz praktyczną. Shuttersy dostrzegalnie zwiększają walory estetyczne salonu. Ich lamele są szersze, dzięki czemu znakomicie poprawiają wygląd większości okien. Kwestia estetyczna jest ważna, ponieważ to w salonie przyjmuje się gości, jak również przesiaduje się w nim po kilkanaście godzin w trakcie dnia. W związku z tym wypada zatroszczyć się, aby to pomieszczenie było nie tylko reprezentacyjne, ale równocześnie komfortowe. Swoboda zmiany kąta pochylenia lameli shuttersów umożliwia regulację ilości światła przenikającego do salonu, co pozwala m.in. na lekkie jego ściemnienie, gdy chcemy wyczarować romantyczny półmrok w pomieszczeniu, lub całkowite jego przyciemnienie, jeśli pragniemy włączyć coś w telewizji.

Shuttersy w sypialni – świetna ochrona przed hałasem

Opcja kontroli przenikania światła do pokoju jest z pewnością najistotniejsza tam gdzie śpimy. Shuttersy w sypialni sprawdzą się jednak również z innego powodu – z ich pomocą da się efektywnie kontrolować temperaturę pokoju, która ma jak powszechnie wiadomo olbrzymi wpływ na nasz spokojny sen. Dzięki okiennicom wewnętrznym zimą dłużej utrzymamy w sypialni ciepło, a w okresie letnim łatwiej jest zachować w niej niską temperaturę. Oprócz tego shuttersy lepiej odgradzają od hałasu z zewnątrz. Shuttersy to też wspaniałe rozwiązanie dla alergików. Na ich lamelach osiada się mniej cząsteczek kurzu niż w fałdach zasłon, a ich pielęgnacja jest niezmiernie łatwa i trwa zaledwie kilka minut.

Poza salonem i sypialnią shuttersy świetnie będą prezentować się też w kuchni, w pokoju dziecka oraz w łazience.

Nasza lokalizacja:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]