Jeśli chcesz kupić okiennicę wewnętrzną, koniecznie wejdź na https://skyshutters.pl.

Projektując wystrój wnętrza, na ogół nie poświęca się dużo uwagi ozdobie okien. Przeważnie wybiera się klasyczne rozwiązanie, czyli zasłony i firanki, które nieraz łączone są dodatkowo z roletami. Jednakże jest jeszcze inne zdobywające sobie krąg zwolenników rozwiązanie – okiennice ozdobne, czyli inaczej mówiąc – shuttersy.

Okiennice wewnętrzne shutters – nowość w polskim budownictwie

Najważniejszą cechą shuttersów (czy też w spolszczonym zapisie – szatersów) jest to, że poziome lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach wewnętrznych poruszają się, wobec tego można bez trudu je ułożyć pod dowolnym kątem, w zależności od fantazji domowników. Producenci wytwarzają je z płyt MDF, z drewna, jak również PCV. Shuttersy montuje się najczęściej na oknach, jednak doskonale sprawdzają się także na drzwiach garderoby. Okiennice dekoracyjne shutters to wprawdzie element okna, który w polskim budownictwie spotyka się nadal dość rzadko, ale większa część z nas na pewno w kinie bądź na ekranie telewizora, gdyż tego rodzaju okiennice są niezmiernie popularne na obszarach z gorącym klimatem, a więc w Nowej Zelandii i Afryce Południowej.

Shuttersy – regulacja kąta lameli bez wykorzystania sznurów

Nie licząc tego, iż shuttersy okiennice dekoracyjne shutters wspaniale się prezentują, mają one również przydatne funkcje. Dzięki nim można regulować użycie promieni słonecznych: latem hamować gromadzenie się nadmiaru ciepła w domu, a zimą – zapobiegać jego ucieczce. Shuttersy wspaniale komponują się z licznymi stylami wnętrz i nie ma na ogół problemów, żeby zainstalować je na zdecydowanej większości ram okiennych. Produkuje i montuje się je na zlecenie, co sprawia, iż są stosunkowo kosztowniejszym rozwiązaniem niż na przykład rolety. Shuttersy jednak nadają wnętrzom nader stylowy wygląd, zatem podnoszą wartość nieruchomości. Należy również uwydatnić, że shuttersy reguluje się bez pomocy łańcuszków, co posiadacze zwierząt lub rodzice małych dzieci, które mogłyby zaplątać się dyndające sznurki, uznają z pewnością za dodatkowy atut.

Nasza lokalizacja:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]