Tutaj znajdziesz słoiki szklane hurt.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie trwać ludzkość nie wstrzyma działalności. Mimo tego, iż większością rynku towarów spożywczych rządzą potężne koncerny, jest to również sektor, w którym doskonale radzą sobie mniejsze przedsiębiorstwa, o ile trafią do odbiorcy ze swoim ekologicznym, smakowitym bądź unikalnym produktem. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi być zapakowana tak, by towar jak najdłużej pozostał świeży, a zatem np. w butelki oraz słoiki ze szkła. Zaletą tego typu opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, ponieważ można je recyklingować.

Hurtowe zamówienie słoików oraz butelek najlepiej od rodzimego hurtownika

Wiadomym jest, że oferty adresowane do klienta indywidualnego odróżniają się znacznie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest niewielką manufakturą produkującą takie artykuły, jak przykładowo dżemy, pasty warzywne lub oliwę, będzie potrzebować każdego roku nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, ale ilości daleko wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy. Kupno słoików i butelek w hurcie jest wobec tego dla niego jednocześnie formą redukcji wydatków, bo zamawiając opakowania całymi paletami z reguły można oczekiwać sporego rabatu od hurtownika, ale też oszczędnością na kosztach transportu, bo jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań ze szkła dostrzegalnie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u polskiego dystrybutora butelek oraz słoików. Tym sposobem też otrzyma towar dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu kupisz butelki oraz słoiki na palety

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują rozmaitego kształtu i objętości butelki szklane (świetne do rozlewania soków, wina lub piwa) i słoiki. Dowożone są one do nabywcy na paletach przemysłowych mieszczących – w zależności od objętości opakowań – po 400, 1600, a nawet 3200 sztuk wybranego pojemnika. Podmioty posiadające własne auta transportowe mogą także odebrać kupiony towar osobiście ze składu hurtowni. Wraz z słoiczkami oraz butelkami w hurcie można też zamówić większą ilość innych powiązanych elementów, jak kapsle, nakrętki czy korki pasujące do wybranego typu opakowania.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]