Zobacz, gdzie zamówić kontenery.

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na legalne pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? U kogo można je zamówić?

Kontener budowlany – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz innego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy sporo typów pojemników na odpady. Są kontenery z pokrywą, otwarte, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe, pojemniki z plandeką oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener otwarty lub posiadający pokrywę. Na budowach częstokroć stosowane są też kontenery do przewozu materiałów sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można szybko rozładować.

Nasza lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]