Pod tym adresem zobaczysz kompletną ofertę internetowej księgarni wysyłkowej.

Literatura urozmaica życie i jest wyśmienitą odskocznią od naszych kłopotów. Pomimo rozpowszechnienia się w poprzednim wieku solidnej konkurencji jakimi są internet, filmy i telewizja, książki wciąż będą istotnym elementem naszego życia, bo również obecnie rodzice z reguły starają się, aby ich pociechy dużo czytały.

jaki pożytek daje częste czytanie?

W minionych latach literatura drukowana nie jest najtańszą rozrywką, szczególnie dlatego, że po roku 2020 cena papieru wyraźnie wzrosła. Jednak nie znaczy to, iż należy przestać kupować tradycyjne książki, zupełnie zrezygnować z czytania i szukać rozrywki tylko w telewizji. Trudno wymienić wszystkie benefity jakie przynosi regularne poświęcanie czasu lekturze. Czytanie przed snem pozwala szybciej się odprężyć i daje oczom odpoczynek od niepożądanego wpływu niebieskiego światła emitowanego przez wszechobecne ekrany tabletów, telewizorów i smartfonów. Gwarantuje to mocniejszy sen, a w konsekwencji także ogólnie lepsze samopoczucie. Częste czytanie książek to także skuteczny sposób na poszerzanie słownictwa, a zatem i łatwiejsze radzenie sobie w komunikacji z innymi w rozmowie twarzą w twarz i na piśmie. Książki rozszerzają również horyzonty, ponieważ pozwalają poznać przekonania oraz widzenie świata osób z innych kręgów kulturowych, religijnych lub politycznych.

Internetowe hurtownie książek i księgarnie – szeroka oferta i niemałe zniżki

Coraz więcej problemów sprawia współcześnie kupienie nowych książek w tradycyjnym sklepie. Drobne księgarnie zamykają się ze względu na wysokie koszty ich prowadzenia. Natomiast supermarkety w swoim asortymencie mają tylko powieści modnych literatów, bowiem jest to towar, który na pewno znajdzie odbiorcę. Miłośnikom mało znanych lektur, nieprzerwanie wypatrującym nowości i cieszących się z lektury dzieł początkujących autorów, pozostaje zamawianie w internetowych księgarniach, często działających też w roli dystrybutora. Zakup książek online jest bardzo szybkie i na ogół o wiele tańsze. Księgarnie internetowe częstokroć dają niemałe rabaty (nawet na nowości wydawnicze), mają w w sprzedaży powieści z niszowych wydawnictw i dość często przy zamówieniach powyżej pewnej kwoty oferują wysyłkę za darmo.

Nasza lokalizacja:
Księgarnia internetowa Motyle książkowe
Zwrotnicza 6
01-219 Warszawa