Skieruj się tu po więcej szczegółów o sklep jeździecki internetowy

Internetowe sklepy z akcesoriami do jazdy konnej cieszą się coraz większą popularnością, gdyż oferują duży wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z prężnie działających sklepów internetowych jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły oferuje?

Akcesoria do jazdy konnej – internetowy sklep dla koni

Sklep jeździecki online Horse-Trade.pl oferuje zarówno artykuły jeździeckie, jak i produkty przeznaczone dla koni. Siedzibą firmy jest Kraków, a oprócz sprzedaży internetowej, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiego asortymentu na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kaski i toczki, kurtki, obuwie, ostrogi, rękawiczki jeździeckie, koszulki czy czapsy. W ofercie dostępne są też siodła, derki, ochraniacze, owijki, wędzidła, wodze, czapraki oraz mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – wysokiej jakości szczotki, grzebienie, a także specjalne preparaty.

Sklep dla koni online – dlaczego warto skorzystać z jego usług?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko najwyższej jakości akcesoria do jazdy konnej, ale posiada w ofercie również produkty wyspecjalizowane, które trudno jest znaleźć w stacjonarnych sklepach sportowych. Zwolennicy jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne elektrolity, pasze, suplementy i witaminy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ pokarmowy, oddechowy oraz odporność. W ofercie dostępne są też witaminy i minerały na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Nasza lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]