Więcej o drzwiach drewnianych wewnętrznych na www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/.

Doskonałym rozwiązaniem aranżacyjnym, stosowanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach utrzymanych w klasycznym stylu, są nadal drzwi drewniane. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Prezentujemy kluczowe parametry i opcję produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane z sosny, dębu i mahoniu

Drewno to naturalny surowiec, który poprawnie pielęgnowany może przetrzymać w nienagannym stanie nawet dziesiątki lat, a użyty jako detal aranżacji wnętrza powoduje, że staje się ono bardziej nastrojowe i ciepłe. Obecna technologia umożliwia doskonałe dopasowanie cech drewna z wymaganiami współczesnego odbiorcy, co owocuje produkcją drzwi cechujących się wyrafinowanym wyglądem i dużą funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się właściwą izolacją termiczną oraz niskim stopniem rozszerzalności – tzn. nie zniekształcają się. Możliwość pomalowania ich zewnętrznej powierzchni dowolnie wybranym kolorem, lakierem albo bejcą powoduje, że tego typu drzwi zauważymy w pomieszczeniach przeróżnego rodzaju – zarówno hołdujących stylu industrial, jak i apartamentach zaprojektowanych we współczesnej, skandynawskiej stylistyce. U producentów znajdziemy drzwi drewniane wytworzone z sosny, dębu oraz mahoniu, impregnowane ekologicznymi lakierami na bazie wody, wzory bez progu lub z progiem, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe i sporo innych rodzajów, które zachwycają walorami estetycznymi i świetnie się prezentują przez wiele lat.

Drzwi wewnętrzne drewniane zamówisz też na wymiar

Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? Pragniesz zamontować w swoim pokoju albo gabinecie skrzydła drzwiowe o niestandardowych wymiarach lub niekonwencjonalnej budowie? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku wypada zaufać doświadczonym przedsiębiorstwom, które oferują darmowy pomiar, profesjonalne konsultacje, jak również opcję zrealizowania projektu na jednostkowe zlecenie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, a przy tym zapewnia 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do wszelkich potrzeb zamawiającego i np. wykończyć je szybami – m.in. szkłem bezpiecznym, witrażowym czy ornamentowym, co bez wątpienia zwiększa ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być też zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Nasza lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]