Dowiedz się, gdzie zamówić części do Renault Kraków.

Samochody Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci doceniają przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy nabyli ponad 5500 modeli Scenic i aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono blisko 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej się psują?

Masz już wymarzony samochód i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli tego producent są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, podwozia, układu chłodzenia oraz silnika, jak i wiele pozostałych. Z recenzji klientów wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu narzekają posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym przypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części Renault

Regularne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające elementy.

Nasza lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]