Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk podczas jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w czapraki najwyższej jakości.

Czapraki – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które gwarantują zwierzęciu komfort, a jednocześnie chronią siodło przed potem konia. Dzięki użyciu stosownych tworzyw wyśmienicie chłoną wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry konia. Jeżeli potrzebujesz zainwestować w najwyższej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym bądź wyprodukowane z bawełny. Dobrze zaplanowana konstrukcja przynosi wyjątkowy komfort użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, aby całkiem dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a zarazem poprawiały komfort jazdy. Wybrane modele są wyposażone w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale także wyróżniają się wizualnie. Produkty te dostępne są w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie online na pewno odszukasz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Nasza lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]