Nie szukaj już więcej! Tutaj znajdziesz blachy na rąbek.

Blachy na rąbek stojący to coraz częściej stosowana forma pokrycia dachowego. Jakie właściwości wyróżniają ją od innych materiałów wykończeniowych? Dlaczego opłaca się w nie zainwestować? Przybliżamy blachy na rąbek i sposoby ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – walory oraz wykorzystanie

Blachy na rąbek doskonale godzą funkcjonalność z zaletami estetycznymi, dlatego zdobywają coraz szersze uznanie. Wytrzymałą i pięknie prezentującą się blachę na rąbek stojący wykorzystuje się zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których nieodzowna jest rekonstrukcja paneli dachowych, jak i współczesnych budynkach. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach dwuspadowych i płaskich, ale też na dachach o zawiłej więźbie. Blachy na rąbek są dostarczane na teren budowy w formie niewielkich arkuszy. Można je zamontować szybko oraz dość łatwo. Takie pokrycie dachowe jest niepodatne na korozję, wytrzymałe i wspaniale współgra z rozmaitymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem dworkowym bądź minimalistycznym).

Nowoczesne pokrycia dachowe – alternatywa dla popularnych dachówek ceramicznych

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne rozwiązania pod kątem odporności i użytej technologii. Panele te są wykonywane z grubej blachy i wykończone dodatkową warstwą, która daje osłonę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. deszcz i śnieg bądź promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest sprzedawana w kilku wariantach, co umożliwia dopasowanie jej do wymogów różnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się też do redukcji kosztów związanych z budową – wyraźnie zmniejszają liczbę odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Decydując się na użycie blachy na rąbek, warto kupić ten budulec wprost od producenta.

Nasza lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08