Kup baniak do wina.

Balon do wina to wspaniały prezent dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Baniak do wina – nietuzinkowy podarunek

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako oryginalny podarunek dla znajomych – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin, urodzin czy zakończenia studiów. 2-litrowe zbiorniki na wino to też znakomita dekoracja stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy detal balon na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości trunków. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki takim pojemnikom do wina bez trudu przeniesiesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe balony na wino wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]