Więcej na temat wyposażenie wnętrz porady na decosklad.pl/blog.

Najlepiej czujemy się w przestrzeni, w której jesteśmy otoczeni rzeczami pasującymi do naszej osobowości. W takim miejscu potrafimy łatwiej się zrelaksować po długim dniu pracy. Dlatego tak ważna jest troska o właściwe zorganizowanie przestrzeni mieszkalnej. Jeśli zatem aranżujesz właśnie dom lub dopiero myślisz o jakimś remoncie, poszukaj inspiracji w poznańskim sklepie Deco Skład.

Sklep Deco Skład – bogatą selekcja akcesoriów do łazienki i kuchni

Deco Skład dostarcza wyposażenie wnętrz, akcesoria i dekoracje wykonane w popularnym od dłuższego czasu stylu skandynawskim. Głównym wyznacznikiem tego stylu jest nieskomplikowany wygląd, spora doza surowości, a także wykorzystaniesurowców naturalnych, częstokroć obrabianych ręcznie. Styl skandynawski należy jednak rozpatrywać w szerokim zakresie, więc każdy wyłuska z niego coś co będzie mu odpowiadać – używane są w nim zarówno elementy folkowe, a jednocześnie prym wiodą tu też mocne tendencje ukierunkowanie na urządzanie wnętrz w w ograniczonej palecie barw.

W Deco Sładzie, którego którego asortyment można sprawdzić online lub odwiedzić sklep osobiście w Poznaniu, znajdziesz ogromny wybór dodatków do łazienki, kuchni i jadalni, ale także ozdób i mebli do sypialni dziecka, pokoju dziennego oraz przedpokoju. W sklepie tym kupisz przybory do pieczenia, gotowania i przechowywania, a także wspaniale prezentujące się nowoczesne zastawy stołowe i tekstylia kuchenne, które zachwycą całą rodzinę. Jeśli chcesz pięknie zaaranżować łazienkę, sprawdź wyposażenie i komplety łazienkowe pieczołowicie wyselekcjonowane z oferty znanych producentów przez znawców z Deco Składu . Jeśli zaś jesteś wielbicielem złota lub czerni i jest to kolorystyka, w której chcesz zaaranżować łazienkę, w sklepie Deco Skład odnajdziesz wiele akcesoriów w tych kolorach.

Blog o wyposażeniu wnętrz – użyteczne wskazówki dla każdego

Sklep Deco Skład redaguje blog, w którym cyklicznie prezentuje wiele fachowych wskazówek z zakresu wyposażenia wnętrz. Wskazówki, które tam przeczytasz dotyczą nie tylko urządzania pomieszczeń, kupna funkcjonalnych sprzętów czy doboru praktycznych akcesoriów i dekoracji współgrających z określonym stylem. To także inspirujące propozycje prezentów dla przyjaciół z okazji różnych rocznic, imprez i świąt. Warto odwiedzać ten blog co kilka dni, by być stale na bieżąco z aktualnymi tendencjami w aranżacji wnętrz.

Nasza lokalizacja:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]