Jeśli potrzebujesz designerskich mebli Poznań, koniecznie sprawdź noti.pl.

Urządzając pomieszczenie, czy to po remoncie mieszkania czy w nowym domu, dążymy do tego, aby zagospodarować jego przestrzeń funkcjonalnie oraz nowocześnie. Zarazem chcemy, żeby wnętrza wyrażały naszą osobowość, a to nie zawsze jest możliwe, kiedy urządzamy się wykorzystując meble wytwarzane na masową skalę przez znanych producentów. Lecz świat wyposażenia wnętrz jest znacznie szerszy aniżeli sobie to wyobrażamy. Polacy też mogą się pochwalić eleganckimi, designerskimi kolekcjami mebli, tworzonymi między innymi przez poznańską markę Noti.

Designerskie meble Noti do przestrzeni biurowych, jak i mieszkalnych

Noti to producent mebli, który działa na krajowym rynku już od ponad dekady i od początku jego celem jest, żeby opracowane przez niego meble były proste, komfortowe, a przy tym eleganckie i, co istotne, by charakteryzowała je solidność. Marka współpracuje z poważanymi krajowymi designerami, którzy tworzą swoje wzory z entuzjazmem, starając się, żeby maksymalnie odpowiadały one na potrzeby użytkownika. Ważną cechą mebli marki Noti jest to, iż znakomicie sprawdzają się w zarówno w przestrzeniach biurowych oraz firmowych, jak i mieszkalnych. Wyjątkowe meble Noti tworzone są ręcznie z wysokiej jakości surowców, przy czym proces ten prowadzony jest z zachowaniem troski o środowisko, m.in. poprzez zastosowanie technologii redukujących skalę wykorzystania energii.

Meble Noti – gdzie można je zobaczyć?

Noti oferuje sprzęty, stanowiące nowatorską interpretację postrzegania tradycyjnych mebli, czego przykładem mogą służyć sofy z kolekcji Bouli albo siedziska z kolekcji x40 czy Trefle. Na stronie Noti dostępny jest konfigurator, w którym można przejrzeć wszystkie warianty mebli z konkretnej kolekcji i wybrać te pasujące do koncepcji aranżacji danego pomieszczenia. Designerskie meble tej marki można obejrzeć w Galerii NOTI we Wrocławiu i w Poznaniu oraz w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie. Oprócz tego meble Noti dostępne są w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, m.in. w Łodzi, w Kielcach oraz w Lublinie.

Pochodzenie zdjęcia: noti.pl

Nasza lokalizacja:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]