Kuchnia na zamówienie - tu dowiesz się więcej o korzystnej ofercie.

Kuchnie na wymiar i kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na zaaranżowanie kuchni. Każdy z nich ma własne defekty oraz atuty, o których piszemy w tym artykule.

Kuchnia na zamówienie lub modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi kompletami mebli kuchennych, które można bez trudności zainstalować w dowolnym miejscu. Są one idealne dla osób, jakie potrzebują błyskawicznie oraz bez trudności umeblować swoją kuchnię. Są jednak na ogół mniej elastyczne niż kuchnie na zamówienie i są w stanie mieć ograniczone możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb i preferencji. Niebanalne wnętrze oraz konkretne oczekiwania użytkowników w dużym stopniu ograniczają walory kuchni modułowych.
Projektowanie kuchni na indywidualne zamówienie to usługa, która pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów i preferencji użytkowników oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na zamówienie może być dobrym rozwiązaniem, bo pozwala idealnie dostosować ją do potrzeb i oczekiwań użytkowników oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o rozmiarze, układzie oraz wyposażeniu pojedynczych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady lub sprzęty AGD, to naturalnie dzięki czemu kuchnia będzie efektywna oraz ergonomiczna. Kuchnia na indywidualne zlecenie jest również właściwym rozwiązaniem, jeżeli chce się uzyskać unikalny i niepowtarzalny image tego pomieszczenia i doskonale wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – jak wybrać?

Jeśli szukasz praktycznych, gustownych i współczesnych mebli kuchennych na indywidualne zlecenie na terenie Krakowa czy też okolic, to skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Archidom. Realizowane przez nią projekty mebli na indywidualne zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wyselekcjonowanych materiałów.

Nasza lokalizacja:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]