Sprawdź informacje o apartamentach w Zakopanem.

Jednym z najbardziej obleganych miast turystycznych w naszym kraju jest oczywiście Zakopane. Jakie rozrywki oferuje ono przybyszom? Jakimi wytycznymi warto się kierować podejmując decyzję o wynajmie apartamentów w Zakopanem?

Apartamenty w Zakopanem – zaplecze noclegowe oraz najpopularniejsze atrakcje

Położone u podnóża najwyższego pasma Karpat Zakopane przyciąga zarówno w latem, jak i zimą. Rozrywkę odnajdą tu rozmaite grupy przybyszów – osoby zainteresowane skorzystaniem z tras narciarskich, amatorzy sportu oraz spacerów po górach. Na zlokalizowanej w Zakopanem naturalnej skoczni narciarskiej, czyli Wielkiej Krokwi, odbywają się zawody, podczas których konkurują sportowcy ze wszystkich stron świata. Wczasowicze mogą także skorzystać z kolei linowo-terenowej „Gubałówka” bądź przejść się jedną z pieszych tras turystycznych – np. przez Dolinę Małej Łąki, na Czerwone Wierchy bądź na Giewont. Na co powinniśmy zwrócić uwagę postanawiając o wynajmie apartamentów w Zakopanem? Powinno się przede wszystkim dowiedzieć się, jakie udogodnienia posiada dane miejsce noclegowe, jak również czy posiada plac zabaw dla dzieci. Niesłychanie istotna jest też lokalizacja – wzięciem cieszą się zarówno noclegi z dala od zgiełku, jak i apartamenty w centrum Zakopanego bądź w okolicy szlaków turystycznych.

Znajdź luksusowe apartamenty w Zakopanem – użyj wyszukiwarki

Zaplecze noclegowe w Zakopanem jest niezwykle rozbudowane – na miejscu funkcjonuje sporo kwater, które spełnią oczekiwania wyjątkowo wybrednych gości. Do wyboru są między innymi apartamenty, domki lub rezydencje. Na turystów oczekują różne udogodnienia, dzięki którym pobyt w Zakopanem jest niewymownie komfortowy – niektóre domy posiadają kominek, mają w ofercie dostęp do sauny, a także gwarantują gościom niezbędne urządzenia AGD (suszarkę do włosów, pralkę, lodówkę) oraz RTV (radio, telewizor). Nowocześnie zaaranżowane rezydencje i domy ułatwiają odprężenie się po intensywnie spędzonych godzinach na stoku narciarskim. Decydując się na wynajem apartamentów należy również dowiedzieć się, czy wybrana kwatera posiada parking oraz – kiedy mamy zamiar wziąć ze sobą psa – czy można zamieszkać tam z domowym zwierzątkiem. Duży wybór ofert udostępniają strony internetowe pozwalające na filtrowanie ogłoszeń zgodnie z różnorodnymi kryteriami. Za pomocą łatwej w obsłudze wyszukiwarki błyskawicznie można znaleźć apartament czy domek dostępny w interesującym nas terminie, który zapewnia miejsce parkingowe, posiada widok na Tatry i miejsce zabaw dla dzieci.

Nasza lokalizacja:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]