Sprawdź ofertę parkingu przy lotnisku Balice na pandaparking.pl.

Szybkość, sposobność trafienia także w bardzo oddalone zakątki naszego globu i wygoda – to główne zalety podróży lotniczych, które spowodowały, że tego typu wyprawy zdobyły niesamowitą popularność. Wyjazd, którego częścią jest lot samolotem, łączy się jednakże z kilkoma uciążliwościami, z których największą jest bezsprzecznie konieczność dostania się do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu musi przecież przebyć setki kilometrów. Tak znaczną odległość najwygodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne kwestie łączące się z przyjazdem na lotnisko prywatnym samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Monitorowany parking przy lotnisku w Balicach – odpoczywaj bez trosk, twój samochód jest w dobrych rękach

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu zaplanować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dojechać prywatnym samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę samochodu, zatem w trakcie podróży nie muszą naturalnie się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą ochroniarze, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja elektronicznej rezerwacji, wobec tego nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie postawić samochodu. Cały teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest niezwykle istotne podczas silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja pomocy personelu

Decydując się na ofertę parkingu monitorowanego w okolicy lotnisku możemy liczyć też na wiele ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia możliwość skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Oprócz tego klienci mogą uzyskać asystę pracowników parkingu w wielu wypadkach, takich jak ubytek powietrza w oponach lub rozładowany akumulator.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]