Nierzadko w przypadku niektórych rocznic, urodzin czy imienin nie urządzamy spotkań z krewnymi oraz znajomymi, uważając ten dzień za taki sam jak inne. Lecz są takie momenty przełomowe życia, których stosowne świętowanie jest wręcz obowiązkowe, a pierwszym z nich jest niezaprzeczalnie pełnoletność, czyli tzw. “osiemnastka”.

Wybierasz salę na 18 urodziny – niech posiada obszerną salą taneczną

Wraz z ukończeniem osiemnastu lat następuje mnóstwo zmian w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa brać udział w wyborach, pić i kupować alkohol, zaczyna rozliczać się z fiskusem czy pełnić funkcje w organach państwowych i publicznych. Ale kończąc 18 lat rzadko myśli się o tak odpowiedzialnych zagadnieniach – dla młodych najważniejsza jest możliwość zorganizowania ogromnej imprezy ze znajomymi. Można znowu urządzić “domówkę”, lecz czy taka zabawa będzie się bardzo wyróżniać na tle innych? Oczywiście, że nie. Zatem lepszym wyjściem jest zarezerwowanie sali na osiemnastkę. Często grupa przyjaciół postanawia urządzić wspólne przyjęcie z te okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio przestronnej sali, ale równocześnie umożliwia zredukować jednostkowe koszty. Poszukując miejsca na imprezę urodzinową skup się na lokalach oferujących sporą salę taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), jak również na lokalach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która przygotuje smaczne menu imprezowe. Chciałbyś urządzić przyjęcie pod gołym niebem? Wyszukaj salę na urodziny z możliwością skorzystania z ogrodu – latem można rozłożyć w nim przestronny namiot i zorganizować grill.

O czym jeszcze trzeba pamiętać organizując 18 urodziny?

Nie ukrywajmy zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie piją napoje alkoholowe. Radzimy z tej przyczyny obligatoryjnie zatroszczyć się o to, żeby osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, a przecież może ich być wiele pośród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych drinków.

Właściwy wygląd sali również jest niezwykle ważny, żeby goście całkowicie wczuli się w klimat imprezy. Polecamy więc zdecydować się na salę na urodziny, która zadba o udekorowanie przestrzeni zgodnie z podanych wskazówek, a także optymalnie rozstawi stoliki z napojami oraz przekąskami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na imprezie urodzinowej idealnie sprawdzi się menu typu finger food, składające się z małych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo spożyć bez konieczności siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dopasuje przekąski nie tylko do charakteru imprezy, ale również do zasobności portfela oraz zasobności portfela klienta.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]