Catering okolicznościowy - dalsze informacje o tej usłudze.

Zbliża się ważna dla ciebie data i chcesz uczcić ją wraz z krewnymi i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to liczne grono gości, których należy nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale także podjąć ich smacznymi przekąskami i napojami. Możesz postarać się przyszykować je samemu, jednakże przy większej liczbie gości trudno jest znaleźć na to kilkanaście wolnych godzin. Dodatkowo to twoja impreza i chcesz się na niej wyśmienicie bawić, a nie służyć za kelnera czy siedzieć w kuchni. Z tego powodu przygotowanie posiłków na rodzinne święta zalecamy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – dzierżawa lokalu nie jest teraz niezbędne

Kiedy mówi się o usłudze cateringu większość osób myśli od razu o imprezach firmowych bądź cateringu weselnym. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu było osobiste przyszykowanie ważnych spotkań rodzinnych i wyłącznie przy rzeczywiście ogromnej liczbie gości rozważała ona możliwość skorzystania z zewnętrznej pomocy w tym obszarze. I rzeczywiście, na początku usługa cateringu nie zapewniała obsługi niewielkich rodzinnych imprez, a często także tych większych, jeżeli nie wiązało się to z rezerwacją lokalu. Dzisiaj catering okolicznościowy może zamówić każdy – wobec tego czy zdecydujemy się na wynajem sali czy postanowimy zorganizować zabawę w swoim ogrodzie bądź mieszkaniu, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w to miejsce apetyczne dania.

Catering okolicznościowy – pomoc w ułożeniu i dekoracji stołów

Catering okolicznościowy to literalnie usługa dostępna na każdą rodzinną okazję. Doświadczeni kucharze bez problemu przyrządzają menu harmonizujące ze specyfiką wydarzenia, nieważne czy potrzebujesz catering na chrzciny, urodzinowy lub na komunię. Catering okolicznościowy obejmuje dodatkowo obsługę studniówek, półmetków oraz komersów. Wypatrując firmy świadczącej taką usługę polecamy wybrać taką, która jest w stanie zaadaptować menu do potrzeb i budżetu osoby zamawiającej, jak również kompleksowo obsłużyć imprezę, między innymi udostępniając doświadczonych kelnerów czy pomagając w przyozdobieniu i rozstawieniu stolików.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]