Sprzątanie strychów i piwnic Kraków - dalsze informacje o tej usłudze odnajdziesz tu.

W większości domów obecne są strych i piwnica. Najczęściej miejsca te przeznaczone są na składziki na rozmaite starocie. Zazwyczaj wszystko to, czego nie potrzebujemy, wrzucamy bądź do piwnicy, bądź na strych. Co wówczas, gdy ta lekceważona powierzchnia nieruchomości okaże się być nam potrzebna? W takiej sytuacji warto zdecydować się na pomoc świadczone przez profesjonalną firmę, która w swojej ofercie ma sprzątanie piwnic i strychów.

Sprzątanie strychów i piwnic – co usunie firma?

Sprzątanie strychów oraz piwnic to usługi cieszące się coraz większą popularnością. Wybierają je osoby, które z przeróżnych powodów muszą posprzątać dużą powierzchnię ze znajdujących się na niej rzeczy. Profesjonalna firma jest w stanie usunąć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu naprawdę wszystko. W grę wchodzą nie tylko drobne przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale też meble lub niedziałający telewizor. Utylizacja starych mebli, którą oferują firmy działające i w małych i w dużych miejscowościach, to doskonały wybór, jeżeli w piwnicy bądź na strychu schowaliśmy niepotrzebne szafy, fotele, kanapy, a nawet meblościanki. Wyniesienie ich bez wsparcia i pomocy jest niemałym wyzwaniem. Należy pamiętać, że w wielu wypadkach na terenie małych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się jedynie 2-4 razy w roku, ponieważ zakłady zajmujące się gospodarką odpadami nie podejmują się wywozu takich przedmiotów częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze proponują profesjonalne firmy?

Działające na terenie naszego kraju firmy zajmujące się sprzątaniem piwnic i strychów mogą nie tylko wynieść z tych miejsc zalegające w nich odpady oraz nieużywane przedmioty. W ofercie znaleźć można także podstawienie odpowiedniego pojemnika na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi zbędne przedmioty, dbając o ich zgodną z obowiązującymi przepisami utylizację. Wszystko przebiega naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba też przez moment brać udziału w sprzątaniu! Pracownicy z ramienia firmy zatroszczą się o to, aby w czasie prac wszystko przebiegło bezproblemowo.

Nasza lokalizacja:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]