Zamów organizację imprez firmowych w Krakowie na https://bit.ly/3hy4nBp.

Imprezy firmowe to nie tylko wyjazdy integracyjne lub plenerowe pikniki dla pracowników i ich rodzin, zadaniem których zbudowanie trwałych więzi między zatrudnionym i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, m.in. po to, żeby uczcić osiągnięte wyniki, a także rozmaite konferencje, bankiety dla klientów biznesowych oraz kursy. Takie wydarzenia wymagają właściwego planowania, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

O czym pamiętać szukając sali do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

Jeśli nie mamy w budynku firmowym odpowiednich wnętrz, w których uda się wyprawić event, trzeba szukać propozycji najmu sal, które pomieszczą wszystkich podejmowanych gości eventu. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoim wystrojem do charakteru urządzanego wydarzenia. Prestiżowe gale dla akcjonariuszy marki, w trakcie których fetowane są jej sensacyjne osiągnięcia, nie powinny odbyć się w pierwszym lepszym lokalu. Powinno się przy takich okazjach wyprawić event w niepowtarzalnym miejscu, które zdecydowanie podkreśli rangę wydarzenia. Natomiast jeżeli na imprezę zaproszeni zostaną uczestnicy nie zamieszkujący w najbliższej okolicy lokalu, trzeba zdecydować się na salę, znajdującą się niedaleko bogatej bazy hoteli, do której bez problemu można dojechać w kilkanaście minut.

Organizacja imprez firmowych – powierz catering dobrej firmie

W trakcie planowania eventu firmowego nie wolno zignorować tak ważkiego elementu, jak dostarczenie uczestnikom ciepłych oraz zimnych napojów i przekąsek. Rekomendowanym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania rzetelnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowiezienie w wyznaczony punkt wyśmienitych potraw dla obecnych, ale także pomoże w doborze menu i zajmie się rozstawieniem stołów. W czasie pokazowych bankietów wskazane jest także zagwarantowanie obecnym na sali należytej obsługi. Należy więc korzystać z usług firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko smakowite, ale i świetnie prezentujące się na talerzu dania, jak również kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne posiłki.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]