Biuro architektoniczne świadczy zróżnicowane spektrum usług – spełnia marzenia osób, które pragną zamieszkać w ergonomicznym i wygodnym domku, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji publicznych czy firm. Architekt może przygotować kompleksowy projekt budynku, a w następnej kolejności czynnie doglądać zaawansowanie robót, zaplanować renowację budynku albo wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących domów, a także zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym wesprze Cię wykwalifikowane biuro projektów?

Interesują Cię ciekawe, nieszablonowe projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się na tle wielu budowli w mieście? Potrzebujesz projektu, który spowoduje, iż Twój dom będzie przytulny, a zarazem praktyczny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Pośród projektów oferujemy zarówno te zgodne z aktualnymi nurtami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektów – co zrealizowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty domków jednorodzinnych, aranżacji mieszkań, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków użyteczności publicznej. Przykładowe realizacje to między innymi mieszkania na wynajem, kawiarnie, żłobki czy budynki rekreacyjne. Konfiguracja przestrzeni i styl projektu dostosowywany jest do specyfiki projektowanego budynku oraz indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasza pracownia architektoniczna może też opracować plan funkcjonalnych i obszernych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]