Dalsze informacje o sprzątaniu grobów Kraków.

Oblicze pomników zmarłych bliskich jest dowodem naszej pamięci. Często jednak nie mamy czasu, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy groby położone są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Największe problemy stają się naszym udziałem jednak, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to na szczęście, że miejsca spoczynku muszą pozostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Dlaczego warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na podobną usługę decydują się nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo spotkać również osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, takie jak zakładanie ławeczek albo pomoc w załatwieniu wszystkich formalności lub korekty liter.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, jakie należy opłacić pracownikom czuwającym nad grobami naszych krewnych są naprawdę różne. Zależą zwłaszcza od zakresu pomocy – jeśli decydujemy się na tylko pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli jednak zależy nam, by firma sprzątała grób regularnie, musimy pogodzić się z kosztem około czterystu PLN rocznie. Warto też zauważyć, że koszty uzależnione są również od rozmiarów grobów, zaś najbardziej kosztowne będzie utrzymanie familijnych grobowców.

Nasza lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]