Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą przyjęcia w plenerze? Nie zwlekaj! Skieruj się na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Kiedy ktoś wspomina o planowaniu dużej uroczystości rodzinnej, przeważnie naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z weselem. Tymczasem huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zjeżdża się dziesiątki krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to też komunie, przyjęcia z okazji ukończenia pełnoletności czy ceremonie chrztu. Jeśli lista gości jest bardzo długa, na ogół nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia i przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym domu. W takim przypadku najlepszym wyjściem jest zabukowanie stosownego do okazji lokalu.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – zapewnij uczestnikom imprezy odpowiednie warunki

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak np. osiemnastka bądź urodziny, , na której bawić się będą w większości osoby dorosłe, uczestnikom trzeba zagwarantować nie tylko miejsce, w którym skonsumują w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Z drugiej strony imprezy, w których dużą część uczestników stanowią kilkulatki, m.in. komunie bądź chrzciny, dobrze jest zorganizować w lokalu, który poza wynajęciem sali w środku budynku oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki organizacji dzieciom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się tak szybko sytuacją i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Dania oferowane uczestnikom również muszą być dopasowane do okazji. Planując takie wydarzenie najlepiej więc sięgnąć po ofertę firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o wyśmienite menu, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Sala na przyjęcie w pobliżu Krakowa

Zamówienie lokalu na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużym mieście, nie jest wielką trudne, lecz rzadko która oferta może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w podkrakowskich Balicach. Od wielu lat w iście dworskim duchu odbywają się tu chrzty, komunie oraz – rzecz jasna – zabawy weselne, które wszyscy uczestnicy zapamiętają na lata. W Pałacu można zarezerwować jedną lub kilka sal, w których bez przeszkód można ugościć łącznie do stu trzydziestu osób. A jeżeli zabawa zostanie urządzona w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się blisko trzystu gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce gwarantuje wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od rozłożenia oraz ozdobienia stolików, poprzez dostarczenia dań, aż po wykwalifikowaną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]