Parking Balice Kraków - z pełną ofertą zapoznasz się tutaj.

Podróż samolotem staje się popularnym sposobem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego auta, pojawi się pytanie: gdzie go postawić na czas naszej podróży?

Twoje auto pod opieką – parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie pod port lotniczy, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można pozostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym autem czuwa wyszkolona ochrona, , a pozostawione tam auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle oferują także dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z walizkami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]