Nigdy wcześniej nie widziałeś tak korzystnej oferty sali weselnej w Małopolsce!

Ślub i mające po nim miejsce wesele to dzień, o którym bliscy nowożeńców i sproszeni goście będę pamiętać przez kilka kolejnych miesięcy, a często nawet lat. Jeżeli młoda para zechce urządzać przyjęcie dla znacznej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, które przed nią się pojawi, jest wybranie najlepszego miejsca na wesele, w którym uczestnicy będą bawić się w ten niepowtarzalny dzień w najlepszych warunkach.

Miejsce na wesele – sprawdź jego dystans od kościoła oraz pojemność

Poszukując lokalu na wesele nowożeńcy powinna uwzględnić parę bardzo ważnych czynników. Przede wszystkim musi ustalić ilość zaproszonych znajomych i krewnych, aby uzyskać pewność, że w wybranej sali weselnej bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, by mieli gdzie tańczyć. Ponadto para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od kościoła znajduje się dom weselny i czy przedostanie się do niego będzie bezproblemowe. Jeżeli na uroczystość zaproszona jest rodzina i znajomi z odległych krańców Polski, wypada szukać sali weselnej, w okolicy której znajduje się bogata baza noclegowa. Trzecim zagadnieniem jest sama organizacja wesela, czyli znalezienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, udekorowanie stołów i przygotowanie menu. Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto szukać takich domów weselnych, które proponują asystę w obszarze całościowej organizacji wesela.

Dom weselny w Balicach – przyjęcie ślubne z niesamowitą oprawą

Narzeczeni z małopolski, głównie z okolic Krakowa, mogą zaplanować wesele w niebywale malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach biesiady ślubne urządzane są od dziesięcioleci, a każde z nich wyróżnia się porywającą oprawą. Pałac ma cztery pomieszczenia zdolne podjąć około 130 gości. Wesele może zostać urządzone też w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez mała ponad 300 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że umiejscowiony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegów. Podróż orszaku ślubnego z kościoła do sali weselnej nie powinien więc trwać dłużej niż jakieś pół godziny.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]