Projekty mieszkań Kraków. Sięgnij po rzetelną pomoc profesjonalisty w tej dziedzinie.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma duże oddziaływanie na nasz nastrój. Warto zatem zatroszczyć się o to, żeby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy pomoc specjalisty na wszystkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To ważne, bo optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są zwykle trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. By jego pomysły zostały zrealizowane, zwykle konieczny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (lub ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt oferuje również wsparcie przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]