Interesuje Cię oferta parkingu długoterminowego Balice? Zajrzyj na pandaparking.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Wyjeżdżasz na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, czy zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Parking przy lotnisku – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Naszym kraju. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez całą dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa pozostawionych aut pilnuje monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to świetne rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w pociągu czy autobusie.

Parking długoterminowy – czy warto z niego skorzystać?

Ogromną zaletą parkingu przy lotnisku w w Krakowie są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1 kilometr od lotniska. Panda Parking świadczy także darmowy przewóz pasażerów wprost pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna online bądź telefonicznie – błyskawicznie i bez komplikacji, a odwołanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można zrealizować gotówką (w PLN i €) ewentualnie przelewem. Dodatkowym atutem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]