Skieruj się tu, aby zamówić catering.

Gdy planujesz ważny event prywatny czy biznesowy, na który spraszasz ogromną ilość uczestników, prawdopodobnie nie dasz rady osobiście zatroszczyć się o poczęstunek dla gości. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując szybkie przekąski oraz soki w supermarkecie – prestiżowe eventy przeważnie potrzebują właściwej oprawy również w sferze potraw. Wtedy nie powinno się stawiać na stołach gości po prostu herbatników i wody mineralnej. W takich wypadkach świetnym wyjściem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Chcesz zamówić usługę cateringową? Jasno opisz własne oczekiwania

Firmy oferujące usługi cateringowe najczęściej świadczą parę jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na wesela, chrzty lub komunie, catering dla firm i catering świąteczny, innymi słowy przygotowanie dań na Wigilię. Oferty te są starannie dobrane do potrzeb konkretnych imprez, dlatego najczęściej różnią się m.in ceną oraz wykazem dań sugerowanych w danej usłudze. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringu powinno się pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą precyzyjnie zaprezentować własne oczekiwania, lecz przy tym być również otwartym na jego rady. W końcu dla caterera pomoc w organizacji wydarzeń różnego typu to codzienność, a doświadczenie uzyskane w tej branży sprawia, że może on znaleźć rozwiązania, które zadowolą ogół zaproszonych gości.

Wynajęcie firmy cateringowej pomaga zaoszczędzić czas

Przygotowanie potraw już dla niewielkiej grupy gości może stać się uciążliwym zadaniem, głównie wtedy, gdy musimy wykonać to w pojedynkę. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który przyda się na koordynację pozostałych kluczowych elementów wydarzenia. Daje to też możliwość poczęstowania zaproszonych fenomenalnymi potrawami przyrządzonymi przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Wypada przy tym zaznaczyć, że ważnym przymiotem dań dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich prezentacja. Co więcej podmioty, które zajmują się obsługą dużych eventów posiadają również własną wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]