Na lastrada.pl sprawdzisz, kto oferuje catering na wesela.

Spotkania okolicznościowe, będące na ogół istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak komunie, chrzciny bądź wesela, od wielu już lat przestały być organizowane w mieszkaniach jedynie dla bliskich krewnych i znajomych. Teraz są to imprezy, na których bawi się nierzadko ponad sto osób. Ewidentne jest zatem to, że jedna osoba nie będzie w stanie samodzielnie wymyślić menu, a później naszykować i zaserwować dania uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli zabawa przewidziane jest na kilka godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też wynikło spore zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – pyszne posiłki, które oczaruje gości

Organizowanie imprezy weselnej to ogromny stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na rozsyłanie zaproszeń, sporządzanie listy gości, dobór wystroju sali i wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba dostarczenia stosownej ilości zakąsek i napojów podawanych w czasie imprezy, a co istotne – przyrządzanie ciepłego obiadu, który zachwyci gości i zbierze ich wszystkich przy stole. Najważniejszy posiłek na przyjęciu weselnym musi mieć perfekcyjną oprawę. Goście wszak liczą na to, że stoliki będą prawidłowo nakryte i pięknie ozdobione, dania będą smakowite i ładnie ułożone na talerzach, a także że kelnerzy w profesjonalny sposób będzie serwować gościom kolejne posiłki. Taki poziom organizacji zapewnią jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych kucharzy, kelnerów i managerów, obytych w obsłudze imprez zarówno w salach, jak i tych organizowanych na świeżym powietrzu.

Catering weselny – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy typ imprezy okolicznościowej rządzi się swoimi zasadami, tak w kwestii atrakcji dla gości, jak i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe najczęściej posiadają przygotowany wstępnie spis oferowanych dań głównych, przekąsek oraz napojów odpowiadających stylistyce wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy albo pozyskać tę informację nawiązując kontakt z jej reprezentantem. Klient może więc sam przygotować menu z sugerowanych dań. Warto jednak podkreślić, iż firmy cateringowe są także otwarte na nowe sugestie i częstokroć na życzenie zamawiającego zgadzają się przygotować niecodzienne kompozycje potraw.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]