Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się gdzie zaparkować samochód? Chcesz swobodnie dotrzeć na lotnisko, a po przylocie do Balic odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które oferuje nowoczesny parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – gdzie postawić samochód?

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum Krakowa o około pół godziny jazdy autem, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najbardziej komfortowy jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z drogich taksówek i nosić ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Rozwiązaniem jest parking długoterminowy znajdujący się w okolicach lotniska – miejsca dzieli jedynie kilometr, a transport bezpośrednio do terminala zapewniany jest przez busy, które pokonują trasę w ciągu 3 minut. Warto dodać, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking przy Balicach – oświetlone miejsca postojowe

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice liczy 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest oświetlone i strzeżone przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Do tego pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zostawić nawet na kilka tygodni – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa bezprzewodowy internet, jak również skorzystać z łazienki. Boisz się, że po dłuższym urlopie w egzotycznym kurorcie Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Opłatę za postój można uiścić wygodnie przelewem internetowym lub bezpośrednio po przyjeździe.