Skorzystaj z usług profesjonalistów z agencji marketingowej Kraków.

Kiedy prowadzi się firmę, niezależnie czy jest się właścicielem sklepu, usługodawcą czy wytwórcą, działania reklamowe powinny być istotnym elementem budowania jej rozpoznawalności. Duże przedsiębiorstwa oraz korporacje mają finanse na stworzenie i utrzymanie własnych działów ds. reklamy, natomiast niewielkie biznesy, które rzadko decydują się na akcje promocyjne, na ogół szukają pomocy u agencji reklamowych.

Agencja marketingowa gwarantuje wszechstronne usługi

Agencja reklamowa to grupa kreatywnych specjalistów z ogromnym doświadczeniem, mających szereg umiejętności z zakresu marketingu. Dzięki współpracy z zawodowcami bardzo dobrze orientującymi się zarówno w obszarze kampanii promocyjnych w internecie (animacje i klipy viralowe, kanały social media), tradycyjnej komunikacji medialnej, jak i grafiki użytkowej (także DTP), agencja marketingowa gwarantuje klientom wszechstronną obsługę. Młode marki mogą zamówić stworzenie kompletnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą znaku i projektami akcydensów (wizytówki, papier firmowy czy obwoluty), a te które posiadają już własne logo mogą być pewne, że będzie ono odpowiednio użyte na etapie projektowania materiałów promocyjnych – folderów, billboardów, stoisk targowych lub kalendarzy. Agencja reklamowa napisze też atrakcyjne, unikalne artykuły na stronę www zamawiającego oraz zaplanuje strategię interakcji z klientami poprzez najpopularniejsze media społecznościowe, jak Instagram, Facebook lub Twitter.

Kiedy należy zdecydować się na współpracę z agencją reklamową?

Usługi świadczone przez agencje marketingowe kierowane są zwłaszcza do podmiotów, które nie mają swojego działu promocji. Jednak nie oznacza to, iż to wyłączny model kooperacji. Praca agencji w szeregu przypadków polega na wsparciu funkcjonującego już w firmie zespołu zajmującego się promocją. Na przykład, jeśli nie ma on wprawy w organizacji spotkań z klientami, targów bądź sympozjów, które przeważnie wymagają drobiazgowego planowania, te obowiązki może wykonać agencja marketingowa. Może ona także posłużyć za narzędzie wspomagające tworzenie niezawodnego i zżytego ze sobą teamu pracowników – należy zlecić jej zorganizowanie wyjazdu integracyjnego lub przygotowanie planu kursów. Na rynku działają dziesiątki agencji marketingowych, należy jednakże decydować się na współpracę z tymi, które gwarantują dostęp do jak największego zespołu kompetentnych profesjonalistów. Umożliwi to delegowanie wszelkich czynności promocyjnych jednej agencji i tym samym łatwiejszy nadzór nad integralnością kampanii oraz wizerunku marki.

Nasza lokalizacja:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]