Sprawdź, gdzie zamówić podpory Peri, wejdź na sklep.abcszalunki.pl/18-podpory-stropowe.

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niewykonalne. W jaki sposób są używane? Kiedy warto wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – rodzaje i jej funkcja

Wśród szalunków odróżniamy deskowania do wykopów, ścienne i podpory stropowe. Ten ostatni wariant używany jest do podpierania stropów – z pomocą tego tymczasowego elementu konstrukcyjnego można zalać strop cementem i właściwe jego uformowanie. Znaczącą funkcję pełnią także drewniane dźwigary i stoliki szalunkowe – niezbędne w trakcie wykonywania robót budowlanych. Podpory szalunkowe produkowane są ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję regulacji wysokości, dzięki czemu można z nich korzystać w różnych sytuacjach. Zazwyczaj w sprzedaży można dostać podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów bądź od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe cechują się znaczną wytrzymałością, są także proste w montażu, a możliwości zastosowania ich w budownictwie są szerokie. Wśród czołowych producentów wyróżniamy podpory Peri, szalunki Altrad, jak również moduły wykonywane przez firmy Hunnebeck, Olan czy Pionart. Na szczególną wzmiankę zasługują podpory Peri, które wyróżniają się przemyślaną strukturą, imponującą jakością oraz nowatorskimi rozwiązaniami. Podpory szalunkowe Peri są przystosowane do wykorzystywania nawet w niekorzystnych warunkach. W dzisiejszych czasach mnóstwo przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wynajem szalunków – przystępne ceny sprawiają, iż usługi te zyskują na popularności. Dzięki wypożyczeniu podpór stropowych można też oszczędzić czas.

Nasza lokalizacja:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]