Dowiedz się, gdzie kupić domy góralskie całoroczne, wejdź na http://bit.ly/2cWMiMI.

Drewniana zabudowa przez dziesięciolecia była wypierana przez budynki ceglane. Dziś jednak zauważyć możemy fakt, iż zainteresowanie nimi powoli się zwiększa. Rzecz jasna nie jest tak bez przyczyny – domy drewniane posiadają bowiem mnóstwo atutów. Najważniejszym okazuje się z pewnością styl – dopasowują się zarówno do willowej, jak i wiejskiej zabudowy. Ważne jest również to, iż domy drewniane są bezpieczne dla przyrody, gdyż są budowane tylko z naturalnych materiałów. Drewno może także absorbować promieniowanie pochodzące od sprzętów RTV i oczyszczać powietrze, co sprawia, iż ich lokatorzy wydajniej się wysypiają i chronią swoje płuca.

Najczęściej zamawiane projekty domów góralskich

Najpopularniejszym rodzajem domów z drewna są oczywiście budynki przywodzące na myśl tatrzańską architekturę. Nierzadko budowane są z bali, natomiast styl ich zdobienia nawiązuje do twórczości Stanisława Witkiewicza. Oczywiście znajdziemy także projekty domów góralskich, które tworzone są we współczesnym stylu. Często też spotyka się projekty domów góralskich, które łączą różne style – na przykład elementy betonowe. To sprawia, że projekty domów drewnianych bez obaw można zlecić także, jeśli zamierzamy wznieść je poza Tatrami.

Jakiemu projektantowi zlecić projekty domów góralskich?

Nie zapominajmy, iż na komfort życia w domu góralskim rzutuje w szczególności projekt, według którego jest wzniesiony. Z tego powodu decydując się na podobne wyjście, dobrze sprawdzić wcześniejsze realizacje architekta i dowiedzieć się, co myślą o nim poprzedni klienci. Istotne jest, by w jego teczce było sporo projektów domów góralskich – dzięki temu otrzymamy gwarancję, iż nasze zlecenie zostanie dobrze wykonane i trafi w nasze oczekiwania. Przy poszukiwaniach warto również dowiedzieć się, czy projektant współpracuje z firmą, która wzniesie obiekt – w ten sposób inwestycja skończy się szybciej.

Nasza lokalizacja:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]