Znajdź baseny na www.baseny.kapielowe.pl

Basen kąpielowy praktycznie wszystkim kojarzy się z luksusem, ale jest to także ogromna przyjemność, sposób na uprawianie sportu czy relaks. Na basen więc na pewno warto się zdecydować, pamiętajmy jednak, aby stawiać wyłącznie na najlepsze rozwiązania. Baseny kąpielowe zaprojektowane, zbudowane i serwisowane przez zawodowców to gwarancja ich funkcjonalności i solidności.

Jakie baseny kąpielowe są dostępne w sprzedaży?

Baseny dzielą się na baseny do użytku profesjonalnego, przykładowo do ośrodków spa lub obiektów sportowych, a także baseny do użytku prywatnego – przydomowe, wewnętrzne bądź ogrodowe. Rozróżnienie na baseny zewnętrzne i wewnętrzne to następne kryterium. W przypadku basenów wewnętrznych niezbędne jest postawienie hali basenowej, która musi spełniać określone warunki, na przykład tyczące się odporności materiałów budowlanych na chemię basenową czy wilgotności powietrza. Wybór profesjonalistów jest zatem niezbędny do jego budowy.
Poza tym istnieje ogromna ilość rodzajów basenów. Można zdecydować się na rozmaite kształty: baseny prostokątne, płytkie brodziki, okrągłe czy ósemkowe czy długie baseny typu fast lane, doskonałe dla miłośników pływania oraz zwolenników dbania o formę. Dostępne są także baseny o rozmaitych konstrukcjach, na przykład modele, które mają całe niecki wpuszczane w ziemię czy też o obniżonym poziomie wody, co prezentuje się bardzo efektownie.

Akcesoria do basenów kąpielowych

Pragnąc zminimalizować koszty, przy projektowaniu i budowaniu basenu można wybrać proste rozwiązania, ale nie zawsze dodatkowe akcesoria są bardzo kosztowne. Efektownie wygląda na przykład oświetlenie basenowe, które podświetla wodę, dzięki czemu dekoruje także ogród albo halę basenową. Świetnym pomysłem w przypadku basenów zewnętrznych jest zadaszenie, które pozwala wydłużyć sezon kąpieli z trzech do aż sześciu miesięcy, a także chroni prywatność oraz gwarantuje bezpieczeństwo najmłodszych członków rodziny i zwierząt domowych. Jeżeli basen ma być wykorzystywany głównie do relaksu, warto wybrać specjalne schody. Podobnych możliwości jest jednak znacznie więcej – jedne zwiększają walory funkcjonalne basenu, inne zaś dodają mu ekskluzywnego charakteru.

Nasza lokalizacja:
Baseny Kąpielowe Biuro Budowy, Projektów i Doradztwa Sp. z o.o.
ul. Rubinowa 2A
44-121 Gliwice

Tel.: +48 (32) 332-69-11
E-mail: [email protected]