Apartamenty Białka Tatrzańska - w tym miejscu znajdziesz więcej informacji o korzystnej ofercie.

Szereg osób wypatruje pod koniec roku ofert wakacji w ciepłych krajach lub szuka miejsc w słynnych kurortach za granicą, by pojeździć na nartach, np. w Szwajcarii. Natomiast polskie góry nadal mają dużo do zaoferowania, m.in. relaks w Białce Tatrzańskiej, która obok takich słynnych lokalizacji jak Szklarska Poręba i Jaworzyna Krynicka, jest jedną z największych podhalańskich atrakcji.

Białka Tatrzańska – miejsce nie tylko dla pasjonatów narciarstwa

Białka Tatrzańska to raj dla narciarzy, którzy mają tutaj aż 3 ośrodki narciarskie (Banię, Kotelnicę i Kaniówkę) oraz aż 22 trasy do wyboru. Poziom trudności tych zjazdów jest dostosowany do średnio zaawansowanych i początkujących miłośników narciarstwa, stąd Białka jest perfekcyjnym wyborem na wakacje dla osób, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z nartami, jak i dla rodzin z dziećmi. Drugą zaletą zimowego szaleństwa w tej lokalizacji jest swoboda skorzystania z sieci kolejek krzesełkowych, które uproszczą dotarcie do wybranej trasy zjazdowej.

Lecz Białka Tatrzańska nie jest wyłącznie miejscem dla miłośników nart – jest tu kilka całorocznych atrakcji, które wypada odwiedzić. Modnym punktem w Białce Tatrzańskiej są słynne termy i aquapark, uwielbiany przede wszystkim przez najmłodszych urlopowiczów. Dzieciom przypadnie do gustu także dom “do góry nogami” i park linowy. Osoby wolące spędzać dni aktywnie niewątpliwie ucieszy możliwość jazdy na quadach, a także wędrówek po pobliskich szlakach turystycznych. Nie licząc narciarzy, do Białki tłumnie zjeżdżają także cykliści, gdyż w okolicy tej miejscowości znajduje się mnóstwo zachwycających tras rowerowych. Prócz tego, jak to zwykle bywa w okręgach turystycznych, dystans od różnych interesujących wiosek nie jest duży, dlatego łatwo można zorganizować jednodniowe wypady z Białki, aby zobaczyć interesujące muzea, kościoły oraz zameczki rozsiane po całej okolicy.

Kwatery w Białce Tatrzańskiej – jak ekspresowo wyszukać wygodny apartament?

Nasze góry są niezwykle lubiane przez urlopowiczów, z tej przyczyny radzimy zaaranżować nocleg nawet na wiele miesięcy wcześniej. Atrakcyjny apartament w Białce Tatrzańskiej można zarezerwować za pośrednictwem m.in. portalu TatryTop, który w swoim rejestrze zgromadził setki zweryfikowanych kwater w Tatrach. Zależnie od swoich preferencji oraz zasobności portfela, użytkownik może zamówić tu nocleg w pokoju, ekskluzywnym apartamencie lub domku. System filtrowania wyników wyszukiwania pozwala w łatwy sposób znaleźć kwaterę z dostępem do miejsca parkingowego bądź jacuzzi, a także pokaże, w których ośrodkach akceptowani są goście z psami.

Nasza lokalizacja:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]