Porządna porcja informacji o Flobo - automatycznej obsłudze należności. Sprawdź koniecznie!

Właściciele przedsiębiorstw wciąż szukają narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a równocześnie ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę uciążliwych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale też automatyzuje windykację zaległych należności.

Co oferuje Flobo – robot do automatycznego księgowania faktur

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wystawionych fakturach, a potem monitoruje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich ma przypisany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu pozostałych kluczowych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko większych przedsiębiorstw, ale także i tych mniejszych, które w miesiącu obsługują mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną pożyteczną funkcję, szczególnie przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie mają problemy z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Robot do automatycznego księgowania przelewów dla szkół, podmiotów usługowych i hoteli

Nie jesteś pewien czy aplikacja Flobo to praktyczna usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo dostarcza kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez trudu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, toteż bardzo dobrze sprawdzi się w uczelniach prywatnych lub językowych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą też domy wypoczynkowe, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli firma za zrealizowanie usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie kontrolować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]