Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie jest umieszczona w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Takie położenie powoduje, że na spotkanie z prawnikiem można łatwo dojechać z każdej części miasta, jak również innych miejscowości z województwa małopolskiego oraz śląskiego. Klientami Kancelarii są zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele firm i spółek.

Prawnik i radca prawny z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentuje dwóch wspólników: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy również aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są głównie postępowania z zakresu prawa cywilnego oraz prawa ochrony konsumentów. Z kolei Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną w głównej mierze z obszaru umów zawieranych przez przedsiębiorców, a także prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Klienci Kancelarii Baszczyn Czarniak w Krakowie

Do klientów Kancelarii należą głównie osoby, które posiadają kredyty frankowe lub polisolokaty. Są to też właściciele firm i spółek, którym Kancelaria oferuje stałą i wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria posiada duże doświadczenie również w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z instytucjami finansowymi, bankami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Pośród kancelarii z Krakowa ta odróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski jest niewiele osób, mających kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat oraz pomocy prawnej frankowiczom. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również unieważnienia lub odwalutowania kredytu we frankach szwajcarskich, Kancelaria Czarniak Baszczyn ma ponad 4-letnie doświadczenie, a w prowadzeniu sporów dotyczących polisolokat – 5 lat doświadczenia.