Kurs Blender - ta niebywała oferta wszystkich pozytywnie zaskoczy.

Świat rysunku nieprzerwanie się rozwija i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne metody na rzecz wykonywania swoich prac wyłącznie w formie cyfrowej. Dostępne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko swobodę wykonywania ilustracji 2D, ale również modelowania trójwymiarowych obiektów. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie wymaga obecnie dużych nakładów finansowych – każdy może przecież pobrać program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia animacji oraz obrazów 3D, a który równocześnie jest w pełni darmowy.

Kursy Blender 3D najlepiej w niewielkich grupach

Obsługi dowolnego oprogramowania można nauczyć się samemu, niemniej jednak proces ten trwa wówczas dłużej i nieraz jest bardzo męczący. Z tego też powodu partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie wiele korzyści zwłaszcza tym, którzy dopiero odkrywają program Blender. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami bądź dodawanie przeróżnych tekstur i efektów na modelowany obiekt przebiegnie szybciej, jeżeli będzie prowadzone pod okiem znającego program nauczyciela. Dydaktyk na bieżąco dokonuje korekty modeli wykonywanych przez kursanta wskazując elementy, które trzeba dopracowac i proponując ku temu trafne drogi. Jak w przypadku innych kursów dobrze jest, aby był on prowadzony w jak najmniej licznych zespołach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poważana w świecie gier wideo i projektowania

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dzisiaj umiejętnością poszukiwaną i cenioną głównie w świecie gier komputerowych, projektowania i filmu. Poznanie programu Blender 3D otwiera więc wiele nowych możliwości zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne dzieła, które później można śmiało dołączyć do swojego portfolio. Nie oznacza to jednak, że kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i łączą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego typu kursów to po prostu amatorzy i artyści pragnący rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności czy też odkryć nowe formy wyrażania siebie.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]