Odwiedź szkołę rysunku Kraków - skorzystaj z pomocy profesjonalistów.

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, jednak nawet osoby, które nie wiążą z nim swoich artystycznych planów, mogą wynieść z niego duże korzyści. Udowodniono bowiem, iż nawet okazjonalne rysowanie ma korzystny oddziaływanie na nasze emocje oraz psychikę. Pomaga się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest też ważnym elementem edukacji. Liczne korzyści płynące z rysowania powodują, iż wielu z nas postanawia podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką opcję daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których kierowana jest oferta lekcji rysunku, jest bardzo szerokie. Niektóre zajęcia przygotowywane są z myślą o najmłodszych, dla których są okazją do kształtowania zdolności manualnych, wrażliwości oraz wyobraźni. Dużo osób rozpoczynających naukę rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to szczególnie takich miast jak Kraków, Gdańsk, Warszawa czy Poznań. Nie brak też kursów adresowanych do amatorów – tych, którzy zwyczajnie kochają rysować i chcieliby robić to jeszcze lepiej, w pełni wykorzystując swoje możliwości.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dopasowane do potrzeb odbiorców o przeróżnych artystycznych zainteresowaniach. Sporo czasu poświęca się rysunkowi – to zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj plastycznej aktywności. Niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, które możemy wybrać. Dobre szkoły oferują także naukę rysunku architektonicznego i digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]