Sprawdź, gdzie kupić kaskowi motocyklowemu.

Nie ma większego znaczenia, jaki posiadasz motocykl ani to, czy przebywasz na nim drogę do miejsca pracy, jedziesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie eskapady – kask to przymusowy składnik garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, albowiem zapewnia mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie wypadku.

Dobry kask na motocykl, czyli który? / Właściwy kask na motocykl / Jaki polecamy kask na motocykl? / Jaki warto kupić kask na motor?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się w ciągu wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, skutkiem tego zdecyduj się na kask znanej marki, takiej jak HJC, który jak najlepiej odpowiada twoim potrzebom.
Na rynku ofert dostępne są przeróżne rodzaje kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym osobne typy kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motor to kaski integralne, jakich skorupa skonstruowana jest z pojedynczego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym rodzajem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, żeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają asekuracji szczęki, są w następstwie tego mniej bezpieczne – wskutek tego poleca się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są najbardziej wygodne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które dodatkowo mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to renomowana marka, doceniana przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane dużej liczbie eksperymentów – a równolegle mają dostępne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte i enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które dzięki zastosowanym materiałom są wybitnie lekkie, a zarazem niezwykle wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są też repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Nasza lokalizacja:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]