Dowiedz się więcej o kufrach na motor na www.motoakcesoria.com.pl.

Nie ma znaczenia, czy jesteś entuzjastą dalekich wycieczek motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do miejsca pracy – prawdopodobnie notorycznie musisz przewieźć jakikolwiek bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to przyjemne. Niektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, jednak nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej wygodnych i bezpiecznych sposobów na transport bagażu będzie kufer na motocykl. Jakkolwiek jaki kufer na motor zakupić?

Kufry motocyklowe – warianty / Kufry na motor – rodzaje / Kufry do motocykla – rodzaje / Rodzaje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież mocuje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba typy kufrów mają swoje pozytywy. Kufry centralne są bardziej pojemne oraz stabilne, a na domiar tego – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co uzupełnia komfort jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je zakupić pojedynczo bądź też od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, właśnie dlatego nim dokona się kupna, warto zaznajomić się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i wybrać taki kufer, który najodpowiedniej odpowiada naszym wymaganiom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równocześnie oba rodzaje, a to pozwoli Ci przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego wyboru kufra na motocykl, zwróć szczególną uwagę nie jedynie na cechy produktu, ale też na jego markę. My polecamy w szczególności firmę GIVI, jaka na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i idealny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najważniejsze.

Nasza lokalizacja:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]