Jeżeli potrzebujesz zlecić aktualizowanie WordPressa, skieruj się na http://tinyurl.com/yd2jdo2n

WordPress, który został stworzony głównie jako oprogramowanie blogowe, błyskawicznie stał się jednym z najczęściej stosowanych systemów zarządzania treścią. Ze względu na to, że bez trudności można opanować podstawy posługiwania się nim, a zarazem jest stosunkowo szybki, wykorzystuje się go obecnie do projektowania skomplikowanych stron firmowych i sklepów internetowych. Aczkolwiek ten system zarządzania treścią bywa przyczyną przykrych sytuacji, z tej przyczyny istotną i konieczną usługą staje się utrzymanie WordPressa.

Dlaczego należy polecić opiekę nad stroną specjaliście?

Posiadanie strony www na najnowszej edycji WordPressa jest bezspornie podstawowym warunkiem jej bezpieczeństwa. Niejednokrotnie jednakże podmioty po postawieniu strony zapominają o cyklicznej instalacji najnowszych edycji CMS-a bądź aktualizacji używanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na ataki hakerskie lub zainfekowanie przez wirusymalware. Oprócz tego, pomimo iż WordPress jest stosunkowo nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może skutkować niespodziewanymi problemami z poprawnym działaniem sklepu lub strony. Stąd też istotne jest, by działanie to wykonała zawsze osoba biegła w WordPressie, a jeśli nie mamy w firmie oddziału technicznego, trzeba powierzyć aktualizowanie WordPressa zewnętrznemu rzeczoznawcy.

Do kogo adresowana jest oferta opieki technicznej nad stroną www?

Oferta opieki nad stroną to usługa kierowana zwłaszcza do klientów biznesowych, zarówno większych jak i mniejszych przedsiębiorstw, którzy troszczą się o skuteczne oraz nieustanne działanie ich strony firmowej, a także zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Oferta ta przydatna jest też blogerom oraz freelancerom mającym prywatne strony. W podstawowym pakiecie oferty znajduje się wykonanie aktualizacji WordPressa, pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych oraz likwidowanie skutków cyberataków. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są także wszelkiego typu monitoringi (np. zmian treści, logowań użytkowników oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]