Dowiedz się więcej o pozycjonowaniu stron internetowych Kraków na http://tinyurl.com/yd74vvqg.

Wszechobecność internetu oraz łatwość korzystania z niego w celu wyszperania potrzebnych artykułów i usług doprowadziła do tego, że każda marka pragnie obecnie wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony firmowej nie zagwarantuje, że potencjalni klienci nas znajdą – ważna jest przecież widoczność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych przedsiębiorstw, które działają tylko na niewielkim obszarze bądź wręcz w jednej miejscowości, przykładowo w Krakowie bądź w Lublinie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – przedstaw swoje usługi potencjalnym odbiorcom

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach usług bądź sklepów stacjonarnych stosują głównie frazy lokalne, czyli obejmujących nazwę konkretnej miejscowości, jak np. “sklep z odzieżą XXL kraków”, “masażysta kraków” czy “restauracja indyjska kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla małych przedsiębiorstw na zaprezentowanie swoich usług docelowym odbiorcom, rezydującym w konkretnej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Wyróżnia się zasadniczo tym, iż działania SEO zorientowane są na przyrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, miedzy innymi przez napisanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF oraz zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze tworzenia stron www oraz optymalizacji, pozycjonowania od ponad 10 lat. Przez te lata dogłębnie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym biznesom poprawić widoczność ich stron i tym samym dotrzeć do nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie poprawę contentu, pozyskiwanie linków, jak również optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a klient może monitorować cyklicznie efekty pozycjonowania przy użyciu autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]