Potrzebujesz szczegółowych informacji o pełnej ofercie wypraw w góry? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Kochasz zastrzyk adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś czynnym globtroterem ceniącym pewne i rzetelnie opracowane eskapady w gronie zawodowych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych podróżników

Zapraszamy na wyprawy, które prowadzą na szczyty niemal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, tak przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią aktywne spędzanie wolnego czasu i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego typu wyprawach. By uczestniczyć w wyprawie niezbędna jest wysoka sprawność fizyczna oraz dobry stan zdrowia. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o odmiennym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to oferta dla turystów sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w ekspedycjach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km n.p.m. Najwyższym stopniem skomplikowania cechują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o zaawansowanych umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne doznania. Umożliwiają jednocześnie wcielenie w życie pragnień i poznanie swoich reakcji w trudnych okolicznościach. Exploruj.pl zatrudnia profesjonalnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko poznali na wylot charakter górskiego terenu, ale też chętnie dzielą się swoimi umiejętnościami z członkami ekspedycji. Potrafią oni również zminimalizować ewentualne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi w Andy, Himalaje czy na pasmo Pirin.

Nasza lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]